Дещо про ресторан Ресторан "Царське село"- перший український ресторан національної кухні, відкритий для гостей з 1998р.  Ми дбайливо оберігаємо кращі традиції української гостинності  та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, якою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу.

Ми знаходимося у самому серці Києва – на вулиці Лаврській, у двох кроках від Печерської Лаври, у приміщенні бувшого порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати, що витають у атмосфері справжнього царського села, роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом.

Щедрість та достаток – ось наші основні правила. Бажаємо Вам смачного та дісно царського відпочинку!

До зустрічі!

Історія ресторану:

В часи Київської Русі в цій місцевості було розташоване с. Берестове із заміським палацом київських князів, та два монастирі - Печерський і Нікольський. Поблизу монастирів виникли Лаврська і Нікольська слободки, де жили, в основному, монастирські піддані. У кінці ХVII сторіччя тут, під керівництвом гетьмана І.Самойловича, почали будувати Печерську фортецю. У фортеці провели три кам`яні арки -  Київську, Васильківську і Московську, а через рови були перекинуті під`їзні мости. Тепер, окрім декількох воєнних закладів, тут збереглись Московська і Васильківська арки.

У вересні 1998р. , в будівлі бувшого порохового льоху Печерської фортеці, відкрився ресторан, у якому істинні гурмани  можуть відвідати найсмачніші українські страви.

Особливості:

Страви тут готуються за старовинними рецептами, збережені навіть їхні історичні назви. У ресторані відтворений інтер`єр українського села ХVIII сторіччя з використанням реальних предметів побуту тих часів.

Ми пропонуємо Вам скуштувати як традиційні українські напої, так і колекційні вина з Європи. Окрім високого рівня обслуговування, наш персонал володіє іноземними мовами, що забезпечить нашим гостям з-за кордону комфортне проведення часу у нашому ресторані.

Не дивно, що «Царське село» залишається одним з найулюбленіших ресторанів Києва, куди з радістю приїжджають гості зі всього світу.