Забронювати стіл
11:00 - 23:00
м. Київ, вул. Лаврська, 22 (Біля Києво-Печерської Лаври)

Ресторан української кухні
у самому серці столиці

Меню

Ресторан з історією

Ресторан "Царське село"- перший український ресторан, відкритий з 1998 р. Ми оберігаємо кращі традиції української гостинності та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, котрою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу.
Ми знаходимося у самому серці Києва біля Києво-Печерської Лаври, у приміщенні колишнього порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом.

Історія ресторану:
У часи Київської Русі в цій місцевості було розташоване с. Берестове із заміським палацом київських князів, та два монастирі - Печерський і Нікольський. Поблизу монастирів виникли Лаврська і Нікольська слободки, де переважно проживали монастирські піддані. У кінці ХVII сторіччя під керівництвом гетьмана І.Самойловича збудували Печерську фортецю.
У вересні 1998 року після реконструкції у будівлі бувшого порохового льоху Печерської фортеці, відкрився ресторан, у якому було відтворено колорит і атмосферу українського села.

Особливості:
Ми відтворили інтер`єр українського села ХVIII сторіччя, використовуючи реальні предмети побуту тих часів, а страви готуємо за старовинними рецептами, зберігаючи їх історичні назви.

Щедрість та гостинність – ось наші основні правила. Бажаємо Вам смачного та дійсно царського відпочинку!

Більше про нас
Основне меню
Поглянути pdf
Банкетне меню
Поглянути pdf

Наші зали

У Царському Селі кожний гість знайде місце до душі, де можна поділитися важливими новинами, поспілкуватися з близькими, друзями чи партнерами в атмосфері задушевності та близькості або відсвяткувати ювілей, весілля, день народження чи корпоративний захід.

Майстер-класи

Готувати не тільки весело, а ще й дуже смачно. Запрошуємо малечу на різноманітні майстер-класи такі як: ліпка вареникі, плетіння із соломи та пригощаємо спеціальним дитячим меню. Готуємо смаколики в суботу та неділю. Розпочинаємо о 12:00.

Музики

Насолодіться звучанням чарівних українських пісень у виконанні колоритних колективів: "Байди" та "Світовиду". Кожного вечора в Царському Селі з 19:00 до 23:00 на Вас чекають наші музиканти з запальними та ліричними піснями, а також цікава програма, що зробить вечір справді незабутнім.

Наша фотогалерея

Слідкуйте за новинами Царського Села

Контакти

Ми можемо зателефонувати вам

***

***