“MRS. UKRAINE WORLD-2019” в Царському Селі

“MRS. UKRAINE WORLD-2019” в Царському Селі

21 жовтня в кращому українському ресторані «Царське село» відбудеться благодійний вечір і презентація учасниць конкурсу «MRS. UKRAINE WORLD-2019 ».
Традиційно напередодні конкурсу організатори запрошують усіх ближче познайомитися з учасницями конкурсу і прийняти участь в благодійному аукціоні. В рамках Royal Charity Evening будуть представлені ексклюзивні лоти від 13-ти учасниць. Як і в минулому році, всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям з обмеженими можливостями.
У 2018-му році організатори конкурсу змогли зібрати 66 тис. Грн. на закупівлю спортивного обладнання, тим самим здійснивши маленьку мрію вихованців Пугачовського інтернату.
Особливістю конкурсу «MRS. UKRAINE WORLD – 2019 »є його учасниці – відбулися business-woman, які своїм прикладом готові показати, що жінка може бути не тільки красива! Конкурс являє собою інтерактивний форум для українських жінок, які досягли успіхів у бізнесі, науці, політиці чи мистецтві. Жінок, які завоювали визнання і можуть поділитися своїми досягненнями.
Серед гостей благодійного вечора зірки шоу-бізнесу і beauty-індустрії, відомі актори, співаки, продюсери, телезірки, хореографи, редактори глянцевих журналів і ви!
До зустрічі на «MRS. Royal Charity Evening-2019 ».
21 жовтня, ресторан «Царське село», 19:00

***

***