Забронювати стіл

  Про нас

  Ресторан "Царське село"- перший український ресторан, відкритий з 1998 року.  Ми оберігаємо кращі традиції української гостинності  та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, котрою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу. Ми знаходимося у самому серці Києва біля Києво-Печерської Лаври, у приміщенні колошнього порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом. Щедрість та гостинність – ось наші основні правила. Бажаємо Вам смачного та дійсно царського відпочинку!

  Історія ресторану

  У часи Київської Русі в цій місцевості було розташоване с. Берестове із заміським палацом київських князів, та два монастирі - Печерський і Нікольський. Поблизу монастирів виникли Лаврська і Нікольська слободки, де переважно проживали монастирські піддані. У кінці ХVII сторіччя під керівництвом гетьмана І.Самойловича збудували Печерську фортецю. У вересні 1998 року після реконструкції у будівлі бувшого порохового льоху Печерської фортеці, відкрився ресторан, у якому було відтворено колорит і атмосферу українського села.

  Особливості

  Ми відтворили інтер`єр українського села ХVIII сторіччя використовуючи реальні предмети побуту тих часів, а страви готуємо за старовинними рецептами, зберігаючи їх історичні назви.  

  ***

  ***