Новорічний корпоратив у Царському селі

Новорічний корпоратив у Царському селі

Ресторан “Царське село” з радістю візьме на себе турботи по організації корпоративного заходу будь-якої складності, розробить унікальну тематику і програму Вашого свята, а також надасть високий рівень сервісу і гостинності.

Про душевну атмосферу ресторану “Царське село” в Києві вже ходять легенди. Чудова атмосфера, з безліччю автентичних декоративних елементів XVIII століття, жива музика, що не заважає вести застільні бесіди, смачні українські страви, неймовірно комфортні меблі і безліч інших нюансів, завдяки яким кожен гість відчує себе як вдома.

Не хлібом єдиним живе людина, і це чудово розуміє адміністрація ресторану, піклуючись про культурну програму, ми пропонуємо тематичні корпоративи з власним або одним із запропонованих сценаріїв:

  • “Вечори на хуторі біля Диканьки”
  • Українські вечорниці

 

 

Запальні танці під стрімкі ритми українських хітів, веселі забави для дорослих, душевні тости і комфортна атмосфера – рідко, який ресторан в Києві запропонує настільки ж приємне застілля.

  • в кожному залі святкове новорічне оформлення;
  • організація тематичного театралізованого сценарію;
  • страви української та європейської кухонь;
  • особливе ставлення до кожного гостя;
  • зручне розташування у самому серці Києва, біля Києво-Печерської Лаври.

Домовтеся про проведення заходу завчасно, і тоді дружна команда ресторану “Царське село” організовує все на вищому рівні: починаючи від прикраси залу і сервірування столів, до організації культурної програми. Для обговорення деталей зв’яжіться з менеджером.

Далі – справа за малим: насолодитися неймовірними стравами в приємній атмосфері. Позитивні емоції і можливість згуртувати колектив – гарантовані.

Резерв за телефоном: 044 288 9775, 067 43 411 22

***

***