Book a table
10:00 - 23:00
м. Київ, вул. Лаврська, 22 (Біля Києво-Печерської Лаври)

Ресторан української кухні
у самому серці столиці

Menu

Ресторан з історією

Ресторан "Царське село"- перший український ресторан, відкритий з 1998 р. Ми оберігаємо кращі традиції української гостинності та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, котрою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу.
Ми знаходимося у самому серці Києва біля Києво-Печерської Лаври, у приміщенні колишнього порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом.

Історія ресторану:
У часи Київської Русі в цій місцевості було розташоване с. Берестове із заміським палацом київських князів, та два монастирі - Печерський і Нікольський. Поблизу монастирів виникли Лаврська і Нікольська слободки, де переважно проживали монастирські піддані. У кінці ХVII сторіччя під керівництвом гетьмана І.Самойловича збудували Печерську фортецю.
У вересні 1998 року після реконструкції у будівлі бувшого порохового льоху Печерської фортеці, відкрився ресторан, у якому було відтворено колорит і атмосферу українського села.

Особливості:
Ми відтворили інтер`єр українського села ХVIII сторіччя, використовуючи реальні предмети побуту тих часів, а страви готуємо за старовинними рецептами, зберігаючи їх історичні назви.

Щедрість та гостинність – ось наші основні правила. Бажаємо Вам смачного та дійсно царського відпочинку!

More about us
Mein menu
Take a look pdf
Banquet menu
Take a look pdf

Our photo gallery

News of Tsarske Selo

get_template_part('partials/post/slider'); get_template_part('partials/post/slider');

Watch out for the Tsar's Village news

Contacts

We can call you

Посмотреть на карте Києва

***

***