Майстер-клас з гончарного мистецтва (1 грудня)

Майстер-клас з гончарного мистецтва (1 грудня)

Що може бути кращим, ніж сімейні вихідні у Царському селі!

У вашій родині не було гончарів, які могли б передати вам свої секрети ремесла? Це зовсім не біда, в неділю (1 грудня) ми проведемо дитячий майстер-клас з гончарного мистецтва.

З давніх-давен гончарні вироби користувалися величезним успіхом. Адже без посуду, без чашок і горщиків ми не змогли б готувати і зберігати їжу. Тому в давні часи це було найпопулярнішим товаром. Гончарі були вельми забезпеченими людьми. І в сучасному світі гончарство має свої перспективи, будучи заняттям, яке нерідко переростає в сімейний бізнес. Однак, це ремесло вимагає від вас старання і бажання втілити вашу мрію в реальність, розвивати її надалі.

 

 

Спеціально розроблений дитячий майстер-клас з гончарства дозволить вам та вашим дітям зануритися в автентичний світ традицій наших предків, розповісти підростаючому поколінню більше про землю, на якій вони ростуть і навчитися створювати такі приємні рукам і очам глиняні речі.

Процес створення виробів із глини це процес дуже інтригуючий і незабутній – ви навіть не уявляєте, що може вийти в кінцевому підсумку. Це як лотерея – дітки починають працювати над одним проектом, але глина в їх руках може повести себе таким чином, що вони побачать новий образ і побажають втілити його в життя.

До зустрічі у Царському селі!

Для гостей ресторану безкоштовно!

Дата і час: 1 грудня, з 15:00 по 17:00

Місце проведення: ресторан “Царське село”

Адреса: Лаврська, 22

Реєстрація на сайті за посиланням: https://tsarske.kiev.ua/

***

***